Πρόγραμμα 4ης Παγκόσμιας Ημέρας Γιόγκα

 

Κάντε κλικ επάνω στο τίτλο του εργαστηρίου / ομιλίας για περισσότερες πληροφορίες

ΩΡΑ ΧΩΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΕΙΣΗΓΗΤΕΣ ΤΙΤΛΟΣ ΕΠΙΠΕΔΟ
12.00-13.30 Ahimsa Ashtanga Yoga Athens Αρης Καπετανάκης Εισαγωγή στην Ashtanga Όλα
12.00-13.30 Satya Prana Yoga Studio Ντόβα Ξένια & Κυριάκος Μιχαήλ Antahkarana Η τέχνη της γεφύρωσης κ ευλυγισίας Όλα
12.00-13.30 Asteya Geretanio Yoga & Soma-kinetics Βασίλης Ραλλάτος Iyengar Yoga, ευθυγράμμιση και αναπνοή Όλα
12.00-13.30 Aparigraha Καμπιτάκης Αντώνης Rocket Vivyasa Yoga Όλα
12.00-13.30 Santosha Ιφιγένεια Παναγιώτου Αντιγηραντική Hatha Yoga για αρχάριους Αρχαρίων
12.00-13.00 Saucha Flower Kids Yoga School Mάιρα Γκόφα Ανθισμένη καρδιά - Υoga για παιδιά Παιδικό
13.30-15.00 Ahimsa Sitaram Yoga Centre Μαρία Δράνια Πραναγιάμα: Αναπνοή και ζωή Όλα
13.30-15.00 Satya Ομακοείο Π. Φαλήρου Κοσσυφιδου Ελένη - Ananda Dynamic Yoga (Δυναμική Γιόγκα) Προχωρ.
13.30-15.00 Asteya Soma Anastasia (Natasha Gryllaki) & Sofianna Gusi Empowering Hatha Vinyasa - Deeply relaxing Yoga Nidra Όλα
13.30-15.00 Aparigraha Αλεξία Μαρίτσα & Αθηνά Μπαζιωπούλου Υλη κ Φως: Φωτεινό σώμα Όλα
13.30-15.00 Santosha Manifesting Spirit Shakila Ιωάννα Μπράτη Ενδυναμώνοντας το ιερό θηλυκό Όλα
13.30-15.00 Saucha Σατυαναντασραμ Ελλάδος Sn. Sri Vidya & Σίβακαρ Η πρακτική της γιόγκα μέσα από το πρίσμα της φιλοσοφίας Όλα
15.00-16.30 Ahimsa NYSΥ Studios Σίισσυ Κουλούρια Exploring the 5 elements - Abhaya Vinyasa flow Όλα
15.00-16.30 Satya Bright Light Workshops Φωτεινή Δημητρίου & Σεμίνα Πανταζή Partner Yoga workshop Όλα
15.00-16.30 Asteya Yoga Balance Βαφειάδου Κατερίνα Yoga Flow for a Stressed Out Iliopsoas Μεσαίων
15.00-16.30 Aparigraha Wogaworks Κατερίνα Βλαχάκη Μέση - Αυχένας Όλα
15.00-16.30 Santosha Σχολή Εξέλιξης Ichashaktiananda & Νικόλας Καλογερόπουλος Σεμινάριο καθαρισμού και εξισορρόπησης των 7 τσάκρας Όλα
15.00-16.30 Saucha Mercury Shala Μαρια Παπαδοπουλου Nada Yoga & chakra journey Όλα
16.30-18.00 Ahimsa Cocoon Urban Spa Βικτωρία Κουρκάκη Forrest Yoga : Θεραπεύοντας την πλάτη! Μεσαίων
16.30-18.00 Satya Γνώθει Σαυτόν Κική Λιαρμακοπούλου-Στάη Πράνα, Πραναγιάμα, η πνοή της ζωής Όλα
16.30-18.00 Asteya Soul Medicine School Παπαδοπουλου Μπέτη Moving into the waters of Yin Yang flow Μεσαίων
16.30-18.00 Aparigraha Nektar Yoga & Massage Καπουλα Νεκτάρια Reusi Dat Ton - Thai Yoga - Self massage Όλα
16.30-18.00 Santosha Yoga in Crete Δημήτρης Γκιούλος & Εμμανουέλα Τσαγκαράκη Flow to freedom Όλα
16.30-18.00 Saucha Δήμος Νεας Σμύρνης Πόπη Παντελέων Ήπια Γιόγκα στην καρέκλα - Gentle chair yoga Αρχαρίων
18.00-19.30 Ahimsa Purefitness Φωτεινή Μπήτρου Το τσάκρα της ενέργειας Όλα
18.00-19.30 Satya Ομακοείο Κοσμάογλου Σμάρω Σαμσκαρα: Καθαρισμός του νού Όλα
18.00-19.30 Asteya BFS Yoga Academy Ιωάννα Κολιακουδάκη & Παναγιώτης Κοντογιώργος Shiva & shakti flow Όλα
18.00-19.30 Aparigraha Be8leem.org Ming Li Αναστασία Sui & Βηθλεέμ Gyan Devta Kaur Κουνταλίνι Γιόγκα : Δυναμώνοντας τα αισθητήρια όργανα. Όλα
18.00-19.30 Santosha Evergreen Yoga Studios Κατερίνα Ζέρβα Vinyasa Krama Yoga all levels Όλα
18.00-19.00 Saucha Flower Kids Yoga School Αγγελική Παναγιωτοπούλου & Μάιρα Γκόφα Yoga για παιδιά με ΔΕΠΥ- Αυτισμό Παιδικό
13.30-15.00 Ananda Σαττβα Κλαμπ στην Ελλαδα Σοφία Γιάχινα Εφαρμοσμένη κινησιολογία στην Yoga και τον Αθλητισμό. Ομιλία
15.00-16.30 Ananda Karma Yogis Hellas Ανώνυμοι Karma Yogis To μονοπάτι της ανιδιοτελούς δράσης για δασκάλους Yoga - και όχι μόνο Ομιλία
16.30-18.00 Ananda BFS Academy Τάνια Σαΐτη Yoga Nidra~Ταξίδι στη χαλάρωση Ομιλία
18.00-19.30 Ananda Bach Institute Hellas Ελπίδα Ταραντίλη Τα ανθοϊάματα Bach στη γιόγκικη sadhana Ομιλία
20.00-22.00 Εξέδρα Εορταστικό πρόγραμμα Lotus Valley International School of Nidaia, India 1o μερος yoga flow, 2ο μέρος Ινδικοί χοροί kathak Ψυχαγωγικό
20.00-22.00 Εξέδρα Εορταστικό πρόγραμμα Μ. Παπαδοπούλου, L.Makhavik, Γ. Δημοβασίλης, Δ. Μαυροκεφαλος & Ε. Μουστακας Ινδική μουσική - Το Κίρταν της καρδιάς Ψυχαγωγικό