Πρόγραμμα 3ου Φεστιβάλ Κουνταλίνι Γιόγκα

Σάββατο 24 Φεβρουαρίου @ The Cube & Εμψύχωσις

Κάνοντας κλικ επάνω στο όνομα του δασκάλου, βλέπετε το βιογραφικό του δασκάλου – κλικ στον τίτλο, βλέπετε την περιγραφή του
ΩΡΕΣ ΧΩΡΟΣ ΤΙΤΛΟΣ ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ  ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ
12.00-13.15 the cube  Ξεπερνώντας το φόβο, δημιουργώ ζωή, Swaranjeet Μανταλένα Κουνινή
12.30-13.45 Εμψύχωσις  Sahibi Kriya to master your domain – για να κυριαρχήσεις στην κτήση σου  GRD Ashram – Ramjeet Ρένα Χρυσικοπούλου
13.30-14.45 the cube  Αποτοξινώνοντας το σώμα δίνω χώρο στο νέο  GRD Ashram – Gobind Ravι Αντρια Πρασίνου
14.00-15.15 Εμψύχωσις  Αφυπνίζοντας την Διαίσθηση / AJNA CHAKRA  Jaskirin Μαρία Μπόθου Jot Deva Kaur Χριστίνα Κουρή
15.00-16.15 the cube Επαναφόρτιση τώρα  Suniai yoga center – Adsach Γεωργία Βήχου Κατερίνα Rajmeet Καρασμάνη
15.30-16.45 Εμψύχωσις  Chakras: η εσωτερική σου ισορροπία  Arvinder Ιακοπο Νοβέντα Μενίν
16.30-17.45 the cube  Total Balance Kriyα – Ολική Ισορροπία  Navasana Yoga Shala – Mahanraj Ρόζα Ποιμενίδου
17.00-18.15  Εμψύχωσις  Energize your system – Ενεργοποίησε το σύστημα σου  Jai Joti Βασιλική Κονταράκη
18.00-19.15 the cube  Κουνταλίνι Γιόγκα, σώμα & πνεύμα  Surya Deva Aλέξανδρος
18.30-19.45 Εμψύχωσις  Υγιές Στήθος  Atma Nirmal Καλλιόπη Μαντοπούλου
19.15-20.15 the cube  Gong Spirit : The sound of the Universe Surya Deva Aλέξανδρος

 

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου @ The Cube & Εμψύχωσις

Κάνοντας κλικ επάνω στο όνομα του δασκάλου, βλέπετε το βιογραφικό του δασκάλου – κλικ στον τίτλο, βλέπετε την περιγραφή του
ΩΡΕΣ ΧΩΡΟΣ ΤΙΤΛΟΣ ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ  ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ
12.00-13.15 the cube  For Creativity & Self-Love: Άνοιγμα στη Δημιουργικότητα και στην Αυταγάπη GRD Ashram – Amar Dev Μαρίνα Κτίστη
12.30-13.45  Εμψύχωσις  It’s NOW or never – ή τώρα ή ποτέ  Raj Soorya Αντζυ Δέδε Sat Guru Χριστίνα Καραμπάγια
13.30-14.45 the cube  Creating internal balance – δημιουργώντας εσωτερική ισορροπία  Seva Simran Φρόσω Ματσούκα
14.00-15.15  Εμψύχωσις Kriya for emotional and physical clearing – Σωματική και συγκινησιακή αποφόρτιση  GRD Ashram – Arvind Satya Στέλλα Λογαρίδου
15.00-16.15 the cube  Releasing the elements – απευλευθερώνοντας τα στοιχεία  Γνώθι σαυτόν – Sat Akal Καλλιόπη Ριζοπούλου
15.30-16.45  Εμψύχωσις  Empowering Life – ενδυναμώνοντας την ζωή Jasjot Brenda Ai Yun
16.30-17.45 the cube  If you tolerate this, then your children will be next  Har Sevak Μηνάς Ραφαηλίδης
17.00-18.15  Εμψύχωσις  How much you love ! ! ! – πόσο αγαπάς ! ! !  Yoga for the people – Anoop Μαρία Μυτιλιναίου
 18.00-19.15 the cube   The art of the equilibrium of the stomach – η τεχνη της θεραπείας του στομάχου  Bhagat Hari Σταύρος Τσατσάς
 18.30-19.45  Εμψύχωσις  Θεραπευτική της σπονδυλικής στήλης Κωνστάντζα Satdeep Μανιατοπούλου
 19.30-20.30  the cube   Bhangra & Kirtan  Sirisantokh Αναστασία Κουλένκο  Παναγιώτης Μαυρομμάτης