Πρόγραμμα 7ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ Γιόγκα

Πατώντας στο τίτλο, μπορείτε να δείτε περιγραφή μαθήματος κ βιογραφικό του εισηγητή

 

ΗΜΕΡΑ / ΩΡΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΙΤΛΟΣ ΣΧΟΛΗ / ΔΑΣΚΑΛΟΣ
Σάββατο 11.30 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Πραναγιαμα Orionas Yoga/Πετρίδης Αλέξανδρος
Σάββατο 11.30 ΠΡΩΤΟΥ Mindfulness & Hatha Yoga Καλογερόπουλος Νικόλας
Σάββατο 11.30 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Ράτζα Γιόγκα Ομακοείο/Κοσμάογλου Σμάρω
Σάββατο 13.15 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Abhaya yoga NYSY Studios/Ηλιάδου Κ.- Δημητρακόπουλος Β.
Σάββατο 13.15 ΠΡΩΤΟΥ Forrest Yoga: Θεραπεύοντας πόνους και τραυματισμούς στην πρακτική Κουρκάκη Βικτωρία – Χατζηαντωνίου Τόνια
Σάββατο 13.15 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Improvement of self confidence Δρανδάκη Ιωάννα
Σάββατο 15.00 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Κουνταλίνι Γιόγκα – Ενδυνάμωση του μαγνητικού πεδίου κ της αύρας Vaskorama/Κνούνη Βάσκεν Varandeep
Σάββατο 15.00 ΠΡΩΤΟΥ Dive in the oceans of asanas Νικολαίδης Παντελής
Σάββατο 15.00 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Πρατιπάκσα Μπάβανα Σατυανάντασραμ Ελλάδος – Κέντρο της Γιόγκα/Παντελή Ιωάννα
Σάββατο 16.45 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Β Thai Yoga Namaste Nektar “Yoga & Massage”/Καπούλα Νεκταρία
Σάββατο 16.45 ΠΡΩΤΟΥ Συναισθηματική ισορροπία Γιάχινα Σοφια
Σάββατο 16.45 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Εφαρμοσμένη θεραπευτική γιόγκα Mandala/Λαρή-Γαρυφάλλου Κατερίνα
Σάββατο 16.45 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Diaisthisis : Flow with intuition Enosis Yoga/Μαγκανάρη Μαρία – Niko Geo
Σάββατο 18.30 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Τι είναι η Yoga Therapy Yoga Therapy Greece/Δημητριάδου Εύη
Σάββατο 18.30 ΠΡΩΤΟΥ Yoga για όλους I.D Yoga/Χρυσουλάκης Γιάννης
Σάββατο 18.30 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Σύνδρομο Χρόνιας Κόπωσης και η επίδραση της Γιόγκα Κωνσταντοπούλου Σεβαστή-Άννα
Σάββατο 18.30 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Β Αστάγκα βινυάσα Σύστημα Ολιστικής θεραπείας & μεταμόρφωσης Yoga For The People Athens Shala/Πριντζοπουλος Γιάννης
Σάββατο  20.00 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Εξυμνώντας την ενέργεια – Μουσικοχορευτική παρουσίαση τέχνης  Αντώνης Κτενάς – Κωνσταντίνος Φραγκής – Έφη Ξανθοπούλου & Shakila Ιωάννα Μπράτη
Κυριακή 11.30 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Vinyasa Yoga, Εμπιστοσύνη στην Ανώτερη Πηγή Sahadeva/Τάσσα Εύη
Κυριακή 11.30 ΠΡΩΤΟΥ Body fire….for mind cleansing Yogaworks/Κατσογρεσάκη Κατερίνα – Φλωράκης Νίκος
Κυριακή 11.30 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Forrest Yoga: Αναπνέουμε σωστά μέσα στην Πρακτική μας All in Yoga/Τρίγκα Μπέσυ
Κυριακή 13.15 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Β Η περιστροφή της Σ.Σ και η σωστή θέση της Πυέλου Willingness_be_flow_move/Ηλιού Έλλη
Κυριακή 13.15 ΠΡΩΤΟΥ  Hatha Partner Yoga  Swaha Yoga Center/Κουτίβα Μαρίνα – Μπεσίρη Βασιλική
Κυριακή 13.15 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Κουνταλίνι Γιόγκα – Αποτοξίνωση, νεανικότητα, ομορφιά Suniai Yoga Center/Βήχου Γεωργία Ad Such
Κυριακή 13.15 ΙΣΟΓΕΙΟΥ SivaOm Yoga Khanna Siddhartha Shiv
Κυριακή 15.00 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Β Γιόγκα και προσωπικός ρυθμός Χριστοδουλόπουλος Περικλής
Κυριακή 15.00 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Smart Yoga Flow Πάνω Σκύλος/Μαγκανάρη Μαρία – Μανωλάκη Μαρία
Κυριακή 15.00 ΠΡΩΤΟΥ Χαθα Γιόγκα Orionas Yoga – Πετρίδης Αλέξανδρος
Κυριακή 15.00 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Kriya Yoga Ομακοείο/Κοσσυφίδου Ελένη Amrit Ongkar
Κυριακή 16.45 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Vinyasa Krama Yoga Evergreen Yoga Studios /Δεμαρτίνου Νάντια
Κυριακή 16.45 ΠΡΩΤΟΥ Rock your jiva Hot Yoga/Σαμπάνη Χριστίνα – Niko Geo
Κυριακή 16.45 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Διαλογιστική ιεροτελεστία σύνδεσης με την χάρη των μεγάλων δασκάλων της πνευματικότητας Σχολή Εξέλιξης/Ichashaktiananda
Κυριακή 18.30 ΙΣΟΓΕΙΟΥ Garuda – BreathWork and Yoga Nidra Συλλογος Γιόγκικης Μελέτης & Πρακτικής/Καπνιάς Σπύρος Garudananda
Κυριακή 18.30 ΠΡΩΤΟΥ Τεχνική Σουάν Σατυανάντασραμ Ελλάδος – Κέντρο της Γιόγκα/Τσατίλα Αγγελική
Κυριακή 18.30 ΔΕΥΤΕΡΟΥ Hatha Yoga – ένα βιωματικό ταξίδι επίγνωσης Neda Yoga Shala/Ψιαχούλια Έφη